TROYANS-PRZEDSZKOLE

KLAN NA BLOODWARS.PL - FORUM DLA KLANOWICZÓW


#1 21-06-2009 01:32:59

walenstein

Moderator

Punktów :   

Mam problem

Mam problem, co zrobić z postacią... Jak dotąd moja lekka maczuga 5+ (obrażenia 21-40, trafienie -22, zwinność +19 i obrażenia -4) mi wystarczały, aby niszczyć każdego, kto mi na drodze stanął, ale teraz mam problem, bo otaczają mnie gracze mocniejsi i słabsi. Słabsi dają mało doświadczenia, a mocniejsi są uzbrojeni w uzi i glocki, co kończy się moją porażką. Co powinienem zrobić, aby dobrze wyjść z sytuacji?? Doczekać do 20 poziomu a potem zakupić jakąś inną broń?? Jak tak, to jaką itp...
Liczę na różne porady, z pośród których wybierzemy tę najlepszą

Offline

 

#2 21-06-2009 15:35:05

kruszpiotr

Moderator

Punktów :   

Re: Mam problem

Wylicytuj sobie 2 sztylety zebate i znimi biegaj spokojnie bedziesz wszystkim dawał rade uzi i glocki nie beda stanowic problemu albo zabujcza maczuge ale ja ciezko zdobyc chyba ze masz duzo kamyków, a za sztylety 2 kupisz z 2 kamienie krwi.

Offline

 

#3 21-06-2009 21:29:45

Ireth Elensar

Zbanowany

Punktów :   

Re: Mam problem

Ktoś kogoś podpatrzył ;p ale Piotrek dobrze mówi narazie kup te sztylety ;d

Offline

 

#4 22-06-2009 15:42:54

walenstein

Moderator

Punktów :   

Re: Mam problem

Czyli najpierw muszę dobić 20 lv?? Ok A jak się licytuje, to trzeba płacić w kamieniach??

Panowie, ale jak oglądałem te sztylety, to mógłbym użyć co najwyżej zębatego sztyletu+3, który w rezultacie i tak jest gorszy od mojej maczugi... Mam wrażenie, że mi poprostu brakuje siły, abym mógł zadawać właściwe obrażenia...

Ostatnio edytowany przez walenstein (23-06-2009 14:12:50)

Offline

 

#5 06-08-2009 21:19:49

PERUNWIT

Administrator

Punktów :   

Re: Mam problem

Z powodu braku odpowiedzi przez długi okres, zamykam temat.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shelterofpower.pun.pl www.bialamagia.pun.pl www.polishdragon.pun.pl www.crashfans.pun.pl www.emerytomani2.pun.pl